INFORMACJA

wpis w: Komunikaty | 0

W dniu 31.05.2024 ( Piątek) Biuro Zakładu Usług Technicznych Sp. z o.o. i PSZOK będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA

wpis w: Komunikaty | 0

W dniu  29.03.2024 (Wielki Piątek) Biuro Zakładu Usług Technicznych Sp. z o.o. i PSZOK będą czynne do godziny 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA

wpis w: Komunikaty | 0

W dniu  05.01.2024 (Piątek) Biuro Zakładu Usług Technicznych Sp. z o.o. Będzie nieczynne. W PSZOK nie będą przyjmowane odpady. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA

wpis w: Komunikaty | 0

W dniu  14.08.2023 (Poniedziałek) Biuro Zakładu Usług Technicznych Sp. z o.o. Będzie nieczynne. W PSZOK nie będą przyjmowane odpady. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA

wpis w: Komunikaty | 0

 W dniu  09.06.2023 (Piątek) Zakład Usług Technicznych Sp. z o.o. będzie nieczynny. W PSZOK nie będą przyjmowane odpady. Za utrudnienia przepraszamy.

Przebudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Kalnica gm. Zagórz

`                                                                                                                               „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu poprawę standardów życia mieszkańców poprzez przebudowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Kalnica gm. Zagórz, współfinansowana jest ze środków Unii … Continued

Skip to content